o mne

Ak sa Vám moja / naša práca páči, som tu pre Vás. Pokojne mi napíšte a rád si nájdem čas na stretnutie s Vami. Dôvody prečo si vybrať mňa, že Vám pošlem cenovú ponuku, potom začne proces tvorby web stránky... to pisať nebudem, veď to píšu "všetci". Radšej by som tento priestor využiť na to, aby ste ma lepšie spoznali. Nižšie nájdete info, ktoré súvisia s moje prácou. Vpravo je to o niečo osobnejšie.

Prvý web som naprogramoval ako 12-ročný. Intenzívne sa tvorbe web stránok venujem od roku 2009. Po absolvovaní MatFyzu som sa zamestnal ako prográmator eshopov. Neskôr som sa osamostatnil. Od vtedy mám za sebou desiatky projektov a rád svoje skúsenosti využijem aj pri Vašom projekte. Ponúkam Vám precíznu a kvalitnú prácu.

S tímom grafikov pre vás pripravíme zaujímavý a moderný design. Ľudia sa budú radi vracať na vaše stránky. Samozrejmosťou tvorby web stránok je kvalitná realizácia. Bezchybný kód a rovnako použiteľný vzhľad vo všetkých prehliadačoch sú toho jasným dôkazom.

Pri tvorbe web stránok používam vlastný CMS (redakčný systém). Vytvoril som ho preto, aby som Vám jednoduchšie mohol realizovať presne to, čo potrebujú. Môj systém je modulárny, vďaka tomu Vám stránku prispôsobim podľa vašich predstáv. Hlavnou prednosťou tohoto CMS je intuitívne a jednoduché ovládanie.

osobnejšie

Okrem webdesignu mám 4-ročnú skúsenosť s tvorbou časopisu. Bol som "šéfgrafik" chalanom, s ktorými sme robili školský časopis. Ten mal, podľa profesionálnych grafikov, grafiku porovnateľnú s profesionálnymi periodikami. Preto nás na celoštátnej súťazi ocenili prvou cenou. Ale dnes väčšinu grafiky nechávam kreativnejším členom tímu.

Od kedy ma živí tvorba web stránok, stihol som sa oženiť. Dnes máme dve šikovné deti. Celkom som sa zapotil, kým som im vysvetliť čo je to tá web stránka čo v práci robím a že sa dá aj cez mobil kupovať.

Kedysi som študoval aj fotografiu v Brne. Najradšej mám čiernobiely dokumentárny portrét. Inšpiráciou sú mi známi slovenskí aj svetoví fotografi: Tibor Huszár, Andrej Bán, Matúš Zajac, fotografi z Magnum photo.

Rád bicyklujem, lyžujem a chodím po horách. Baví ma cestovanie, spoznávanie nových krajín, miest a ľudí. Avšak veľa času mi už na to neostáva. Preto, ak to počasie a vzdialenosť dovolí, na naše stretnutie prídem na bicykli.

vzhľad

autoportrét autoportrét z roku 2008

Copyright © 2011-2023 Ján Ďuriga
All Rights Reserved