0 € do 01. 07.

o mne

Som 29-ročný webdesigner, Trenčan. Bývam v Trenčíne. Tvorbe web stránok sa venujem intenzívne od roku 2009. Po úspešnom absolvovaní MatFyzu som sa zamestnal ako prográmator internetových obchodov. Chcem využiť bohaté skúsenosti s tvorbou web stránok a webových aplikácií. Ponúkam Vám precíznu a kvalitnú prácu.

S tímom grafikov pre vás pripravíme zaujímavý a moderný design. Jeho kvalita sa prejaví tým, že sa budú ľudia radi vracať na vaše stránky. Samozrejmosťou tvorby web stránok je kvalitná realizácia. Bezchybný kód a rovnako použiteľný vzhľad vo všetkých prehliadačoch sú toho jasným dôkazom.

Pri tvorbe web stránok používam vlastný CMS (redakčný systém - administrácia stránky). Vytvoril som ho preto, aby som mohol svojím zákazníkom ponúknuť presne to, čo potrebujú. Tento systém je modulárny, to znamená, že Vám stránku viem prispôsobiť presne podľa vašich predstáv. Hlavnou prednosťou tohoto CMS je veľmi intuitívne a jednoduché ovládanie.

záľuby

Okrem webdesignu mám 4-ročnú skúsenosť s tvorbou časopisu. Bol som "šéfgrafik" chalanom, s ktorými sme robili školský časopis. Ten mal podľa profesionálnych grafikov grafiku porovnateľnú s profesionálnymi periodikami. Ocenili nás prvou cenou. Tvorím vizitky, brožúry, plagáty, pozvánky...

Keď nesedím pri PC, tak sa pravdepodobne kultúrne vyžívam alebo športujem.

Z umenia mám najradšej fotografiu, čiernobiely dokumentárny portrét. Inšpiráciou sú mi známi slovenskí aj svetoví fotografi: Tibor Huszár, Andrej Bán, Matúš Zajac, fotografi z Magnum photo.

Milujem alternatívne klubové filmy. Najmä české alebo škandinávske tragikomédie. Nepohrdnem ani ťažším filmom, ktorý rozpráva príbeh ľudí s ťažkým osudom.

Rád bicyklujem, lyžujem a chodím po horách. Baví ma cestovanie, spoznávanie nových krajín, miest a ľudí.

vzhľad

autoportrét autoportrét z roku 2008

Copyright © 2011-2017 Ján Ďuriga
All Rights Reserved